Програма з навчання сучасним інформаційним технологіям
для вчителів інформатики
Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ (UCC) спільно з провідними ІТ-компаніями та за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках реалізації проекту "Європейські освітні ініціативи" надає для вчителів інформатики доступ до комерційних освітніх ресурсів з сучасних інформаційних технологій.
За допомогою освітнього онлайн відео-ресурсу ITVDN.com кожен вчитель інформатики та інформаційних технологій має можливість підвищити свою кваліфікацію та отримати сучасні знання та навички з популярних у світі інформаційних технологій:
- .NET – C#, Patterns of Design, Algorithms and Data Structures
- ASP.NET MVC – ASP.NET Web Forms, ASP.NET MVC 4, Web API
- Database – Microsoft SQL Server, Entity Framework
- Frontend – HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, AngularJS
- Python – Python, Django
- Unity 3D
На порталі ITVDN (IT Video Developer Network) в наявності понад 500 годин відео уроків з детальним описом навчального коду, методичними матеріалами, презентаціями, домашніми завданнями і тестуванням для кожного уроку. Відео-уроки розроблені сертифікованими тренерами та зарекомендували себе як ефективний спосіб підвищення кваліфікації ІТ-фахівців з мінімальним відривом від робочого процесу.
Грант від Ради з конкурентоспроможності індустрії ІКТ та ІТ-компаній покриває вартість навчання на умовах проекту "Європейські освітні ініціативи".
Для отримання гранту та початку занять необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті проекту "Європейські освітні ініціативи" у розділі «ІТ-Освіта» – «Для вчителів інформатики» за адресою www.UCCgrant.com.
Після заповнення реєстраційної заяви на вказану в ній електронну пошту будуть надіслані інструкції щодо початку проходження навчання на освітньому ІТ-порталі.
Ініціатор проекту: Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ – uccgrant.com
Контактна особа: Станіслав Діденко, виконавчий директор UCC, s.didenko@itcompete.org, +380689795335.
Для довідки.
Освітня програма "Сучасні інформаційні технології для вчителів інформатики" є складовою проекту Європейські освітні ініціативи, що реалізується в Україні з 2016 року Всеукраїнською громадською організацією "Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ" спільно з провідними ІТ-компаніями (Microsoft, Intel, GlobalLogic) та сертифікованими навчальними центрами інформаційних технологій (CyberBionic Systematics, WebCamp, ITVDN, TestProvider).
для абітурієнтів ІТ-спеціальностей
Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ (UCC) спільно з провідними ІТ-компаніями (Microsoft, Intel, GlobalLogic тощо) та сертифікованими навчальними центрами інформаційних технологій (CyberBionic Systematics, WebCamp, ITVDN, TestProvider) за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках реалізації проекту "Європейські освітні ініціативи" надає гранти на додаткове навчання сучасним інформаційним технологіям.
За допомогою проекту Європейські освітні ініціативи абітурієнти ІТ-спеціальностей можуть отримати популярні та затребувані компаніями IT-спеціальності:
- C# .NET Developer;
- JAVA Developer;
- Frontend Developer;
- Full stack Developer (Frontend + Backend);
- Game Developer;
- PHP Developer.
Програма розрахована на абітурієнтів, що планують навчатися на ІТ-спеціальності у ВНЗ України.
Проектом Європейські освітні ініціативи для абітурієнтів ІТ-спеціальностей передбачено:
- надання 5-річних грантів до 40000 грн. для додаткового навчання сучасним комерційним технологіям програмування;
- надання іменних стипендій для отримувачів грантів;
- працевлаштування випускників за результатами навчання.
Система надання грантів та стипендій.
Проект Європейські освітні ініціативи передбачає дистанційне навчання у UCC-асоційованих комерційних навчальних центрах та стажування в IT-компаніях. Грант розрахований на термін від 1 до 5 років. Фінансування покриває всі витрати на навчання ІТ-технологіям. Для отримання гранту заявник заповнює відповідну заявку-анкету. Заявки проходять конкурсний етап розгляду навчальною радою UCC.
Також проект Європейські освітні ініціативи передбачає виплату стипендій найкращим студентам за результатами кожного місяця. Заявки на отримання стипендій розглядаються навчальною радою UCC.
Заявка на отримання грантів знаходиться на сайті проекту – uccgrant.com
Ініціатор проекту: Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ – uccgrant.com
Контактна особа: Станіслав Діденко, виконавчий директор UCC, s.didenko@itcompete.org, +380689795335.
Програма навчання ІТ-технологіям для школярів IT-Junior
Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ (UCC) спільно з провідними ІТ-компаніями (Microsoft, Intel, GlobalLogic тощо) та сертифікованим навчальним центром інформаційних технологій ITVDN за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках реалізації проекту "Європейські освітні ініціативи" надає можливість школярам оволодіти сучасними ІТ-технологіями за програмою IT-Junior.
Зважаючи на зростаючий попит на ІТ-фахівців як у світі так і в Україні, починаючи з 2016 року вітчизняний ІТ-бізнес компенсує до 50% вартості навчання для школярів шкіл-учасниць Програми IT-Junior.
В межах програми IT-Junior молоді люди ще під час навчання у школі зможуть отримати ІТ-спеціальність з популярних у світі інформаційних технологій:
- .NET – C#, Patterns of Design, Algorithms and Data Structures
- ASP.NET MVC – ASP.NET Web Forms, ASP.NET MVC 4, Web API
- Database – Microsoft SQL Server, Entity Framework
- Frontend – HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, AngularJS
- Python – Python, Django
- Unity 3D
Програма IT-Junior – це:
- Можливість освоїти сучасні ІТ-технології та навчитися програмувати;
- Отримання IT-спеціальність у школі;
- Перспектива отримати робоче місце ще під час навчання у школі;
- Ретельно пророблений покроковий план навчання;
- Доступ до відео-курсів на порталі ITVDN на весь навчальний рік (9 місяців);
- Навчальні матеріали з практичними прикладами;
- Поурочне та фінальне тестування по кожному з пройдених курсів;
- Доступ до навчання онлайн в будь-який час, у будь-якій точці світу з пристрою, підключеного до інтернету;
- Професійна сертифікація за результатами тестування;
- Онлайн інформування батьків про результати проходження тестування.
Для участі школи у Програмі IT-Junior необхідно заповнити відповідну заявку-анкету на сайті проекту "Європейські освітні ініціативи" у розділі «ІТ-Освіта» – «IT-Junior» за адресою www.UCCgrant.com.
Після заповнення реєстраційної заявки за вказаними в ній контактами зв’яжеться координатор Програми IT-Junior у відповідному регіоні.
Ініціатор проекту: Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ – uccgrant.com
Контактна особа: Станіслав Діденко, виконавчий директор UCC, s.didenko@itcompete.org, +380689795335.